REKLAM ALANI

CS:GO'da Karşınıza Az Hile Çıkması İçin Yapmanız GerekenlerArkadaşlar bildiğiniz üzere CS:GO'da her geçen gün hilelerle karşılaştığımız için oyun hakkında ki nefretimiz bir noktada büyüyor. Öyleki 21 level olup Prime hesap etkin olsada yine de hileler yanı başımızda kol geziyor.


Böylelikle oyun zevkimiz kevgire dönüyor. İşte 2020 yılı içerisinde gelen Güven Faktörü denetimi bunları azaltmayı amaçlıyor. Fakat Güven Faktörünü iyileştirmek için önce biz oyunculardan istediği bazı şeyler var.


Güven Faktörünüzü iyileştirmek ve hilelere hoşçakal demek için yapmanız gerekenleri ve nasıl minimum para vererek hilelerden kurtulacağımızı anlayabileceğiniz eğlenceli ve bir o kadarda umut dolu makalemize hoşgeldiniz.👉 GÜVEN FAKTÖRÜ NASIL İYİLEŞTİRİLİR ?


  • Öncelikle 21 level oluyoruz arkadaşlar. Bu seviyeden düşük bir hesabınız varsa ve prime hesap satın almadıysanız başınız oyunla büyük dertte. Gelin önce bu 21 level olayını halledelim.

  •  İkincil olarak Steam hesabınızda en az 5$ ve üstü yatırım yapın. Bu 5$ yatırımı Steam Seviye kilidimizi açmak için kullanacağız. 5$ yatırdığınızda hiçbir şey satın almasanız bile Steam hesabınız otomatik olarak level atlamaya açılıyor.


Ayrıca arkadaş eklemek, oyunlar için incelemede bulunmak, grup oluşturmak ve profilinizi şıklaştırmak gibi birçok işlemleri Steam'deki seviye kilidiniz açılınca kullanılabilir oluyor. Hem bu 5$ yatırılınca hesabınızın güven faktörü artıyor.


👉 Peki 5$'la Güven Faktörünün ne alakası var ?


Arkadaşlar hesabında hile açan oyuncular genelde o hesaba para yatırmazlar ki hesapları hileden banlanınca verdikleri paralar boşa gitmesin. O yüzden Steam para yatıran oyunculara daha fazla güveniyor ve güven faktörünüzü iyileştiriyor.


  • 21 level ve 150 galibiyetiniz olduğu zaman otomatik olarak OVERWATCH özelliği hesabınıza eklenir. Bu eklenti, oyunda hile olduğundan şüphelenilen oyuncuların şüpheli maçını size izletir ve o oyuncu hakikaten hileden mi şikayet edildi yoksa başka bir nedenden mi bunu anlamaya yarar.

  • Beraber oynayacağınız arkadaşınız toxic bir kişiliğe ve oynanışa sahipse onunla beraber oynamayın. Muhtemelen oyunda defalarca şikayet edildiğinden güven faktörü sizden daha düşüktür ve sizin maçınızı da güven faktörü kötü olan oyuncularla eşleştirir. Buda bir numaralı hile gelmesi sebebidir.

Bu yazdıklarımızı uyguladığınız takdirde karşınıza hile gelme olasılığı düşecektir. 


CS:GO'da Karşınıza Az Hile Çıkması İçin Yapmanız Gerekenler CS:GO'da Karşınıza Az Hile Çıkması İçin Yapmanız Gerekenler Reviewed by Okan Biçer on Aralık 13, 2020 Rating: 5

Hiç yorum yok

REKLAM