REKLAM ALANI

CSGO'DA OPERASYON KAVRAMI NEDİR?

 


Her yıl oyuncuların merakla beklediği içerisinde büyük yenilikler barındıran güncelleme tarzında bir yama olan Operasyonlarla ilgili merak edilenleri sizler için derledik. İşte o detaylar ;


Öncelikle, CS:GO Operasyonları hakkında söylenmesi gerekenlerden en önemlisi, oyuna büyük yenilik getiren güncellemelerin başında yer almasıdır.


Zamanında oyuna gelen bıçak,eldiven,ajan,müzik kitleri ve diğer ekipmanların ilk defa gelişi operasyonlara dayanıyor. Peki bu operasyonlar alınmalı mı, alınırsa da neden alınmalı ? Gelin şimdi bunlara bir göz atalım.Bildiğiniz üzere oyunda ayrı ayrı birçok rozet var. Bunlara sahip olmanın temel yollarından birisi bu operasyonları almaktır.


Her yıl zamanı belli olmadan duyurulan ve oyuna getirilen operasyonları aldığınızda size o operasyonun rozeti verilir.


Rozeti alınca hesabınızın güven faktörü iyileşir. Bu da oyun içinde MM yani Rekabetçi moda hilelerin karşınıza çıkmasına engel olmaktadır.


PEKİ BU OPERASYONLAR NASIL ALINIR VE ÜCRETLİ MİDİR?


Operasyonlar ücretlidir. Fakat bu ücretler her yıl farklı oluyor. Örneğin : 3 Mayıs 2017’de çıkan OPERATİON HYDRA 27TL fiyata sahipti. Fakat bu hafta oyuna gelen OPERATİON BROKEN FANG’in fiyatı 127TL’ye sahip.
Fiyatlar böyle yüksek dalgalanma yaşayabiliyor. Bunun nedeni birçok duruma bağlı fakat en önemlisi Dolar’ın ve Euro’nun ülkemizdeki değeriyle alakalı. Yine de operasyon tutkunları 127TL’yi gözü kapalı vereceklerini söyleyebiliriz.

 

CS:GO’YA BU HAFTA GELEN OPERATİON BROKEN FANG’İ İNCELEMEK VE İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYABİLİRSİNİZ. 


https://counter-strike.net/brokenfangCSGO'DA OPERASYON KAVRAMI NEDİR? CSGO'DA OPERASYON KAVRAMI NEDİR? Reviewed by Okan Biçer on Aralık 11, 2020 Rating: 5

Hiç yorum yok

REKLAM