REKLAM ALANI

Resident Evil Village'ın Ürkütücü Yeni Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

 Japonya Merkezli video oyun geliştiricisi Capcom'un, yıllardır popülerliğini koruyan ve çok fazla seveni olan oyun serisi Resident Evil'ın gelecek olan ve şuan geliştirilen yeni oyunu Resident Evil Village , 2021 yılında oyuncularla buluşacak. Haziran ayında resmi olarak tanıtılan ve Resident Evil 7 : Biohazard'ın devamı niteliğinde olan bu oyun, iddialara göre serinin en tüyler ürperten oyunu olma yolunda ilerliyor.


Capcom, 2021 yılında çıkarmayı planladığı oyun için yeni ekran görüntüleri paylaştı. Serinin en ürkütücü oyunu olacağı söylenen Resident Evil Village'den yeni gelen ekran görüntüleri de bu söylemleri doğruluyor. Oyuncuları ana karakter Ethan Winters ile yeni ve korku dolu bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanan Resident Evil Village'ın yapımcılarından Peter Fabiano'ya göre oyun serinin şimdiye kadarki tüm iyi yönlerini bir arada barındırıyor ve çözülmesi gereken gizemler de oyuncuları bekliyor.


Daha önce oyunun içinden gösterilen bazı mekan tasarımları ve etkileyici atmosfer ile büyük beğeni alan Resident Evil Village'ın, şimdi de oyundan paylaşılan bazı resimlerine göz atalım.


👉 Oyun Xbox One ve PS4'e de gelebilir 


Resident Evil Village, PS5 ve PC için tanıtılmasının ardından Xbox Series S ve Series X için de geleceği duyurulmuştu. Ardından geçtiğimiz Eylül ayında gelen bir açıklama ile, serinin PS4 ve Xbox One için de gelmesi adına çalışmaların devam ettiği açıklanmıştı. Tabii ki bu bilgi henüz kesinleşmiş değil ancak Capcom'un bu noktada da çalışmalar gerçekleştirdiğini bilmek oyuncuları mutlu edecektir. Umarız PS4 ve Xbox One sahipleri de bu oyunu oynayabilirler.Resident Evil Village'ın Ürkütücü Yeni Ekran Görüntüleri Sızdırıldı Resident Evil Village'ın Ürkütücü Yeni Ekran Görüntüleri Sızdırıldı Reviewed by Okan Biçer on Aralık 17, 2020 Rating: 5

Hiç yorum yok

REKLAM