REKLAM ALANI

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Xbox Game Pass'te


Oyun dünyasının sevilen ve popüler olan Bethesda firmasının oyun serisi "The Elder Scrolls'un" son üyesi "The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition" Xbox Game Pass'e geldi.

Normal sürümden değişik olarak oyunun tüm DLC'lerini içinde barındıran ve grafikleri yeniden elden geçirilen bu "Special Edition"'a , Xbox Game Pass ile sahip olabilirsiniz.


👉 Xbox Game Pass Nedir ?


Microsoft'a ait olan Xbox'ın içinde onlarca oyun bulunduran bu "Game Pass" yani "Oyun Kütüphanesine" aylık düşük bir ücretle üye olup , 100'ün üstünde oyuna erişim hakkına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Xbox , üyeliğiniz süresince satın almak istediğiniz oyunları "%20 indirim" ile sizlere sunuyor.


Microsoft, Bethesda‘yı satın aldığında oyuncuların düşündüğü şeylerden birisi de Bethesda oyunlarının Game Pass’e gelip gelmeyeceğiydi. 
Görünen o ki Microsoft ilk adımı atarak The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ile açılışı yaptı. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition şu anda sadece Xbox kullanıcıları için Game Pass‘de yer alıyor fakat önümüzdeki dönemlerde de PC için gelebilir. 


Ayrıca geçtiğimiz senelerde "Bethesda" , E3 2018 Konferansında The Elder Scrolls VI'yı resmen duyurdu. Oyunun hiçbir şeyi gösterilmemesine rağmen gösterilen fragmandan sonra oyuncular arasında pek çok dedikodular ortaya atıldı. Bu dedikodulara göre oyun çok yakın bir tarihte gelmeyecek. Neler olacağını hep birlikte göreceğiz.


The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition’ın Game Pass sayfasına buradan erişebilirsiniz.
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Xbox Game Pass'te The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Xbox Game Pass'te Reviewed by Okan Biçer on Aralık 17, 2020 Rating: 5

2 yorum

REKLAM