REKLAM ALANI

Valorant Destek Ekibine Sorduk: Nasıl Kolay Rank Atlarız

 


Oyunun destek ekibinden aldığımız geri dönüşe göre oyunda rank atlamak gerçekten azim isteyen bir iş. Öyleki 10 hesap açıp 10'unda da altın rütbesine erişemeyen var. Bu makalemizde sizlere nasıl kolay rank atlanır onu anlatacağız.


Şimdi bizim düşüncelerimizi size söyleyeceğiz.Ardından da destek yetkilisinin aktardıklarını size bildireceğiz.


Her oyuncunun kendine ait MMR puanı mevcut. Rank atlama işlemi tamamen MMR puanımıza bağlı. Eğerki girdiğiniz 10 maçtan 10'unuda kazanmış olsanız bile oyun içi karakter ve statslarınız çok önemli. Mesela Sage karakteri ile 15 kill aldığınızdaki MMR puan artışı, Phoenix veya Reyna'daki 15 kill başarınızla eşit değil. O yüzden karakterler oyunda DÜELLOCU-KONTROL UZMANI-ÖNCÜ-GÖZCÜ birlikler olarak sınıflandırılıyor. Stats konusuna gelince de 10 KİLL - 12 ölüm aldıysanız MMR puanınız yerlere düşüyor. Fakat elinizdem hem Sage hem de 20 kill 10veya 15 ölüm arası bir stat varsa işte o zmn MMR puanınız artıyor.Destek Ekibinin Cevabı 


Küme atlayabilmemiz için MMR puanımızı yükseltememiz gerekiyor, MMR puanımız doğrultusunda bir kümeye yerleşiriz. Eğer bulunduğumuz küme içerisinde MMR seviyemiz yükselirse aşama olarak küme atlarız üstat.


Kısacası hızlı bir şekilde küme atlamak için, sürekli olarak oyun kazanmamız gerekiyor ve kazandığımız oyunlarda sahip olduğumuz ajanlar üzerinde ki perfomansımıza dikkat etmemiz gerekiyor.


Destek yetkilisi Grosicki'ye teşekkürlerimiz iletiyoruz.

Valorant Destek Ekibine Sorduk: Nasıl Kolay Rank Atlarız Valorant Destek Ekibine Sorduk: Nasıl Kolay Rank Atlarız Reviewed by Okan Biçer on Aralık 17, 2020 Rating: 5

Hiç yorum yok

REKLAM